Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UCL TRN PS
UCL TRN PS
UCL TRN PS
UCL TRN PS
UCL TRN PS
UCL TRN PS
UCL TRN PS
UCL TRN PS
Код на производ:
(GU0206)
adidas

UCL TRN PS

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во текот на натпреварот ќе се открие вистинската ѕвезда, но дотогаш треба да работите напорно и да напредувате со adidas UCL TRAINING PYROSTORM унисекс фудбалската топка за тренинг. Дизајнот инспириран од официјалната топка на Лигата на шампионите носи динамична графика и живописни бои кои се впечатливи на теренот. Совршена е за тренинг бидејќи TPU материјалот со кој машински е зацврстена топката ви дава можност да ја употребите јачината на вашиот шут колку што ќе посакате. Подобрете ги перформансите на теренот и тренирајте со adidas UCL CLUB PYROSTORM унисекс фудбалска топка. Спецификација: Унисекс тренинг топка - фудбал Машинско шиење TPU материјал на завршните делови Грб на UEFA - Лига на шампиони Материјал: 100% полиуретан Боја: Бела .
Подетално

Во текот на натпреварот ќе се открие вистинската ѕвезда, но дотогаш треба да работите напорно и да напредувате со adidas UCL TRAINING PYROSTORM унисекс фудбалската топка за тренинг. Дизајнот инспириран од официјалната топка на Лигата на шампионите носи динамична графика и живописни бои кои се впечатливи на теренот. Совршена е за тренинг бидејќи TPU материјалот со кој машински е зацврстена топката ви дава можност да ја употребите јачината на вашиот шут колку што ќе посакате. Подобрете ги перформансите на теренот и тренирајте со adidas UCL CLUB PYROSTORM унисекс фудбалска топка.

Спецификација:

 • Унисекс тренинг топка - фудбал
 • Машинско шиење
 • TPU материјал на завршните делови
 • Грб на UEFA - Лига на шампиони
 • Материјал: 100% полиуретан
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во текот на натпреварот ќе се открие вистинската ѕвезда, но дотогаш треба да работите напорно и да напредувате со adidas UCL TRAINING PYROSTORM унисекс фудбалската топка за тренинг. Дизајнот инспириран од официјалната топка на Лигата на шампионите носи динамична графика и живописни бои кои се впечатливи на теренот. Совршена е за тренинг бидејќи TPU материјалот со кој машински е зацврстена топката ви дава можност да ја употребите јачината на вашиот шут колку што ќе посакате. Подобрете ги перформансите на теренот и тренирајте со adidas UCL CLUB PYROSTORM унисекс фудбалска топка.

Спецификација:

 • Унисекс тренинг топка - фудбал
 • Машинско шиење
 • TPU материјал на завршните делови
 • Грб на UEFA - Лига на шампиони
 • Материјал: 100% полиуретан
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош