за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Ucl Pro
Код на производ: IN9340
adidas

adidas Ucl Pro

Код на производ: IN9340
Код на производителот: KLS84
adidas Ucl Pro е универзална фудбалска топка наменета за сите кои сакаат да го подобрат својот талент. Вибрантната графика го нагласува моќниот и величествен симбол на домаќинот на натпреварот. Топката е изработена од висококвалитетен внатрешен меур со термички споени шевови. Одете на теренот и покажете ги своите вештини со реквизит кој обезбедува мек допир и прецизност. Логото на UEFA лигата на шампионите не потсетува дека моделот беше користен како официјална топка во нокаут фазата 2023/24 година, и со секој гол се чувствувате како дел од победничкиот тим. Спецификација: Универзална фудбалска топка Внатрешен меур Лого на Лигата на шампионите.
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Ucl Pro е универзална фудбалска топка наменета за сите кои сакаат да го подобрат својот талент. Вибрантната графика го нагласува моќниот и величествен симбол на домаќинот на натпреварот. Топката е изработена од висококвалитетен внатрешен меур со термички споени шевови. Одете на теренот и покажете ги своите вештини со реквизит кој обезбедува мек допир и прецизност. Логото на UEFA лигата на шампионите не потсетува дека моделот беше користен како официјална топка во нокаут фазата 2023/24 година, и со секој гол се чувствувате како дел од победничкиот тим. Спецификација:

 • Универзална фудбалска топка
 • Внатрешен меур
 • Лого на Лигата на шампионите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Ucl Pro
  Топка
  adidas Ucl Pro