Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
Капа и ракавици
Код на производ:
(9A2891-KE4)
NIKE

NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike. Подетално

Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик
  • Боја: црна, зелена, сива
  • Шифра на артикл: 9A2891-KE4
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик
  • Боја: црна, зелена, сива
  • Шифра на артикл: 9A2891-KE4
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A2891-A38
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A2695-023
Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""