Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK ANKLE S 3PP
Детски чорапи
Код на производ:
(GE3323)
adidas

LK ANKLE S 3PP

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Цена со попуст
470 ДЕН
Заштеда: 118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • K2XS *
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Децата ќе уживаат во своите авантури облечени во чорапите LITTLE KIDS ANKLE 3PP. Направени се од растеглива памучна мешавина, имаат ребрести гумени ластици што им овозможуваат на чорапите да не се лизгаат при активност. Подетално

Децата ќе уживаат во своите авантури облечени во чорапите LITTLE KIDS ANKLE 3PP.

Направени се од растеглива памучна мешавина, имаат ребрести гумени ластици што им овозможуваат на чорапите да не се лизгаат при активност.

Пакетот содржи три пара чорапи во три различни бои.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детски чорапи
 • Цел: тренинг
 • Материјал: 56% памук, 37% најлон, 4% полиестер и 3% еластин
 • Шифра на артикл: GE3323
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Децата ќе уживаат во своите авантури облечени во чорапите LITTLE KIDS ANKLE 3PP.

Направени се од растеглива памучна мешавина, имаат ребрести гумени ластици што им овозможуваат на чорапите да не се лизгаат при активност.

Пакетот содржи три пара чорапи во три различни бои.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детски чорапи
 • Цел: тренинг
 • Материјал: 56% памук, 37% најлон, 4% полиестер и 3% еластин
 • Шифра на артикл: GE3323
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE3299
Облечете ги вашите среќни чорапи. YTH CRW SOCKS се чорапи за деца, направени за да ја ...
550 ДЕН
Заштеда 20%
688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE3324
Децата ќе уживаат во своите авантури облечени во чорапите LK ANKLE S 3PP. Направени се...
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи FN0997
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""