Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

EMILLY
EMILLY
EMILLY
EMILLY
Код на производ:
(ELE201F104-10)
ELLESSE

EMILLY

Претходна цена
1.490,00 ДЕН
Моментална Цена
1.490,00 ДЕН
Цена со попуст
1.043,00 ДЕН
Заштеда: 447,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F102-01
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F105-08
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F106-01
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""