Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Машки патики
Код на производ:
(DQ3993-002)
NIKE

NIKE Air Max Excee

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од Air Max 90 моделот, Nike Air Max Excee машките патики се модерна верзија на овој легендарен дизајн. Издолжените линии и изменетите пропорции во горниот дел нагласуваат нов, модерен изглед кој е подготвен за урбаните градски улици. Nike Air единицата во петицата сега е видлива преку три прозорци и им дава на вашите стапала чувство на долготрајна удобност. Средниот ѓон од пена ја зголемува удобноста, а гумениот ѓон обезбедува сигурност и издржливост. Горниот дел комбинира текстилен материјал со прошиени слоеви од вистинска кожа и има меко вклопување околу глуждот. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Горниот дел е изработен од мешавина на материјали Air Max единица во ѓонот Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

Инспирирани од Air Max 90 моделот, Nike Air Max Excee машките патики се модерна верзија на овој легендарен дизајн. Издолжените линии и изменетите пропорции во горниот дел нагласуваат нов, модерен изглед кој е подготвен за урбаните градски улици. Nike Air единицата во петицата сега е видлива преку три прозорци и им дава на вашите стапала чувство на долготрајна удобност. Средниот ѓон од пена ја зголемува удобноста, а гумениот ѓон обезбедува сигурност и издржливост. Горниот дел комбинира текстилен материјал со прошиени слоеви од вистинска кожа и има меко вклопување околу глуждот.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горниот дел е изработен од мешавина на материјали
 • Air Max единица во ѓонот
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош