Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
Женски патики
Код на производ:
(CU4870-003)
NIKE

NIKE AIR MAX AP

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX AP се женски lifestyle патики базирани на богатото Nike наследство. Со својот елегантен спортски дизајн, ќе ви го исполни денот со првокласна удобност. Наследството на Air Max 97 е очигледно, а аеродинамичниот горен и помек среден ѓон додаваат модерна вибрација. Синтетичката кожа и прозрачната мрежа на горниот дел обезбедуваат одличен проток на воздух и додаваат издржливост и удобност. Единицата за воздух има понизок профил за елегантен изглед и додава сензационален комфор и амортизација која мора да се проба. Средниот ѓон од пена е неверојатно мек, а има и удобна и мека влошка. Рефлектирачките перфорации на петицата и прстите ја зголемуваат можноста за прозрачност. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување без оглед на површината и временските услови. Облечете ги овие Nike патики и блескајте додека шетате низ урбаните градски улици. Спецификација: Женски lifestyle патики Синтетичка кожа и мрежест горен дел Единица за воздух со низок профил Удобна влошка Рефлектирачки перфорации на петицата и прстите Гумен ѓон .
Подетално

Nike AIR MAX AP се женски lifestyle патики базирани на богатото Nike наследство. Со својот елегантен спортски дизајн, ќе ви го исполни денот со првокласна удобност. Наследството на Air Max 97 е очигледно, а аеродинамичниот горен и помек среден ѓон додаваат модерна вибрација. Синтетичката кожа и прозрачната мрежа на горниот дел обезбедуваат одличен проток на воздух и додаваат издржливост и удобност. Единицата за воздух има понизок профил за елегантен изглед и додава сензационален комфор и амортизација која мора да се проба. Средниот ѓон од пена е неверојатно мек, а има и удобна и мека влошка. Рефлектирачките перфорации на петицата и прстите ја зголемуваат можноста за прозрачност. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување без оглед на површината и временските услови. Облечете ги овие Nike патики и блескајте додека шетате низ урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Синтетичка кожа и мрежест горен дел
 • Единица за воздух со низок профил
 • Удобна влошка
 • Рефлектирачки перфорации на петицата и прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош