Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
Детски патики
Код на производ:
(CD0610-001)
NIKE

NIKE AIR MAX PLUS

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
5.672 ДЕН
Заштеда: 1.418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX PLUS се детски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. За сите оние кои сакаа да ja видат удобностa, а не само да ја чувствуваат, во 1978 година, Nike ја презентираше револуционерна Air технологија. Донесувајќи го животот на плажа во градот, истакнатиот лак црпи инспирација од опашката на китот и додава структура. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлична влечна сила на сите површини. Безвременската форма на овие патики е онаа која ја препознавате и ја сакате, затоа не постои причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден. Спецификација: Детски патики – lifestyle Воздушна единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike AIR MAX PLUS се детски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. За сите оние кои сакаа да ja видат удобностa, а не само да ја чувствуваат, во 1978 година, Nike ја презентираше револуционерна Air технологија. Донесувајќи го животот на плажа во градот, истакнатиот лак црпи инспирација од опашката на китот и додава структура. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлична влечна сила на сите површини. Безвременската форма на овие патики е онаа која ја препознавате и ја сакате, затоа не постои причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден.
Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Воздушна единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10"C 27.5 16.5
  11C 28 17
  11"C 28.5 17.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  13C 31 19
  13"C 31.5 19.5
  1Y 32 20
  1"Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2"Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3"Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4"Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5"Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6"Y 39 24.5
  7Y 40 25
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош