Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
Детски патики
Код на производ:
(370677-13)
PUMA

PUMA Carina

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 17
 • 29 29 17.5
 • 30 30 18
 • 31 31 18.5
 • 32 32 19
 • 33 33 20
 • 34 34 20.5
 • 35 35 21.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36 22.5
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 40,5 40,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma CARINA е патика за девојки инспирирана од тенисот. Овие патики се дизајнирани по стилот на осумдесеттите, а префинети и прилагодени на денешниот изглед на патики што се носат во градовите на плажа во Калифорнија. Кожниот горен дел има перфорации во пределот на прстите и карактеристични Пума пруги. Заштитен знак на овие патики е релјефното засилување во пределот на прстите и петата на благо подигнатиот гумен ѓон. Влошката SoftFoam+ обезбедува врвно амортизирање и оптимална удобност со секој чекор што го правите. Спецификација:• Унисекс патики за девојчиња• Плиток профил• Врвки• Кожен горен дел• SoftFoam+ влошка• Гумен ѓон.
Подетално

Puma CARINA е патика за девојки инспирирана од тенисот. Овие патики се дизајнирани по стилот на осумдесеттите, а префинети и прилагодени на денешниот изглед на патики што се носат во градовите на плажа во Калифорнија. Кожниот горен дел има перфорации во пределот на прстите и карактеристични Пума пруги. Заштитен знак на овие патики е релјефното засилување во пределот на прстите и петата на благо подигнатиот гумен ѓон. Влошката SoftFoam+ обезбедува врвно амортизирање и оптимална удобност со секој чекор што го правите.
Спецификација:
• Унисекс патики за девојчиња
• Плиток профил
• Врвки
• Кожен горен дел
• SoftFoam+ влошка
• Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28 17
29 29 17.5
30 30 18
31 31 18.5
32 32 19
33 33 20
34 34 20.5
35 35 21.5
35,5
36 36 22.5
36,5
37 37
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39 39
39,5
40 40
40,5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 366856-13
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387376-02
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 374225-11
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош