Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
Детски патики
Код на производ:
(CZ5361-005)
NIKE

NIKE Air Max SC

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1C 1C
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max SC е бебешка патика чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за воздух го омекнува првиот чекор на бебето, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Гумениот ѓон со шари добро се прилепува на секоја површина. Еластичните врвки и велкрото го олеснуваат ставањето и вадењето. Спецификација:• Бебешки патики• Еластични врвки и велкро• Горен дел: кожа, текстил, мрежа• Среден ѓон од пена• Air единица• Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max SC е бебешка патика чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за воздух го омекнува првиот чекор на бебето, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Гумениот ѓон со шари добро се прилепува на секоја површина. Еластичните врвки и велкрото го олеснуваат ставањето и вадењето. Спецификација:
• Бебешки патики
• Еластични врвки и велкро
• Горен дел: кожа, текстил, мрежа
• Среден ѓон од пена
• Air единица
• Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1C
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош