Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
Машки патики
Код на производ:
(DQ3959-001)
NIKE

NIKE Air Max AP

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Цена со попуст
6.792 ДЕН
Заштеда: 1.698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Премостете го минатото и сегашноста во врвниот комфор на Nike Air Max AP машките lifestyle патики. Деталите на спортското наследство укажуваат на Air Max 97 моделот, додека аеродинамичниот горен дел и ултра мекиот среден ѓон им даваат модерна вибрација. Спортскиот дизајн со воздушна единица со целосна должина и удобното газиште овозможуваат урбан стил. Горниот дел од врвна кожа и мрежести ткаенини додаваат наследен стил додека ви обезбедуваат прозрачност и леснотија. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, иновативната воздушна единица има понизок профил за елегантен изглед и дава нова сензација која мора да се проба. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел: врвна кожа и мрежа Nike Air единица со полна должина Среден ѓон од пена Гумен ѓон .
Подетално

Премостете го минатото и сегашноста во врвниот комфор на Nike Air Max AP машките lifestyle патики. Деталите на спортското наследство укажуваат на Air Max 97 моделот, додека аеродинамичниот горен дел и ултра мекиот среден ѓон им даваат модерна вибрација. Спортскиот дизајн со воздушна единица со целосна должина и удобното газиште овозможуваат урбан стил. Горниот дел од врвна кожа и мрежести ткаенини додаваат наследен стил додека ви обезбедуваат прозрачност и леснотија. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, иновативната воздушна единица има понизок профил за елегантен изглед и дава нова сензација која мора да се проба.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: врвна кожа и мрежа
 • Nike Air единица со полна должина
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош