Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
UNDER ARMOUR Jet '21
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(3024260-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Jet '21

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Jet '21 се унисекс кошаркарски патики. Стапалото ви е заклучено и спремни сте да полетате. Овие кошаркарски копачки UA ќе ви овозможат совршени перформанси на подот. Средниот ѓон EVA ви ја дава потребната амортизација, додека класичниот кожен горен дел изгледа одлично на и надвор од теренот. Овој перфориран горен дел во комбинација со мрежести панели обезбедува лесен комфор, издржливост и можност за дишење. Мрежестиот јазик што дише обезбедува уште подобра вентилација, додека кадифената пена која се отвора околу глуждот го подобрува чувството на удобност и поддршка. Гумениот ѓон, користејќи шаблон од шевронен, обезбедува максимална контрола и добро држење. Спецификација: Унисекс кошаркарски патики Врвки Кожен горен дел со мрежести панели Перфорација на горниот дел Мрежест јазик Мека пена на отворот околу глуждот Среден ѓон од пена EVA Гумен ѓон со дезен рибина коска.
Подетално

Under Armour Jet '21 се унисекс кошаркарски патики. Стапалото ви е заклучено и спремни сте да полетате. Овие кошаркарски копачки UA ќе ви овозможат совршени перформанси на подот. Средниот ѓон EVA ви ја дава потребната амортизација, додека класичниот кожен горен дел изгледа одлично на и надвор од теренот. Овој перфориран горен дел во комбинација со мрежести панели обезбедува лесен комфор, издржливост и можност за дишење. Мрежестиот јазик што дише обезбедува уште подобра вентилација, додека кадифената пена која се отвора околу глуждот го подобрува чувството на удобност и поддршка. Гумениот ѓон, користејќи шаблон од шевронен, обезбедува максимална контрола и добро држење.
Спецификација:

 • Унисекс кошаркарски патики
 • Врвки
 • Кожен горен дел со мрежести панели
 • Перфорација на горниот дел
 • Мрежест јазик
 • Мека пена на отворот околу глуждот
 • Среден ѓон од пена EVA
 • Гумен ѓон со дезен рибина коска

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош