Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
NIKE KYRIE FLYTRAP VI
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM1125-001)
NIKE

NIKE KYRIE FLYTRAP VI

Претходна цена
6.690 ДЕН
Моментална цена
6.690 ДЕН
Моментална цена
6.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете брзи и експлозивни во Kyrie Flytrap VI унисекс патиките за кошарка. Овие лесни патики, обезбедуваат одлична поддршка и лесно движење на теренот. Големата Zoom Air воздушна единица обезбедува уште повеќе енергија од претходниот модел. Внатрешната лента во предниот дел го одржува вашето стапало стабилно и фиксирано за газиштето, така што ќе можете да се движите низ подот со целосен фокус. Мрежестиот горен дел обезбедува леснотија и прозрачност, додека средниот ѓон од рециклирана пена е уште помек од претходниот модел. Во Nike Kyrie Flytrap VI унисекс патиките за кошарка постигнете ги сите свои неостварени цели на паркетот. Спецификација: Врвки Мрежест горен дел Zoom Air единица во средниот ѓон Среден ѓон од пена Гумен ѓон .
Подетално

Бидете брзи и експлозивни во Kyrie Flytrap VI унисекс патиките за кошарка. Овие лесни патики, обезбедуваат одлична поддршка и лесно движење на теренот. Големата Zoom Air воздушна единица обезбедува уште повеќе енергија од претходниот модел. Внатрешната лента во предниот дел го одржува вашето стапало стабилно и фиксирано за газиштето, така што ќе можете да се движите низ подот со целосен фокус. Мрежестиот горен дел обезбедува леснотија и прозрачност, додека средниот ѓон од рециклирана пена е уште помек од претходниот модел. Во Nike Kyrie Flytrap VI унисекс патиките за кошарка постигнете ги сите свои неостварени цели на паркетот.
Спецификација:

 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Zoom Air единица во средниот ѓон
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош