Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DM1106-200)
NIKE

NIKE AIR WINFLO 9 SHIELD

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
6.232 ДЕН
Заштеда: 1.558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
"Nike Air Winflo 9 Shield женските патики за трчање се идеални за сите временски услови. Лошото време не мора да стави крај на вашиот активен ден. Излезете и уживајте, дури и за време на лоши временски услови, бидејќи дизајнот на овие патики ќе ви обезбеди сигурност. Водоотпорни, со тракција налик на гума, овие патики обезбедуваат удобно чувство благодарение на непобедливата комбинација на Heathered поставата и структурираната изолација, инспирирана од Aeroloft технологијата. Спецификација: Плиток профил Врвки Плетено горниште Заштитни кожни слоеви во пределот на прстите и други водоотпорни области Aeroloft технологија Zoom Air единица Cushilon pena Heathered постава Storm-Tread ѓон со микро жлебови".
Подетално

"Nike Air Winflo 9 Shield женските патики за трчање се идеални за сите временски услови. Лошото време не мора да стави крај на вашиот активен ден. Излезете и уживајте, дури и за време на лоши временски услови, бидејќи дизајнот на овие патики ќе ви обезбеди сигурност. Водоотпорни, со тракција налик на гума, овие патики обезбедуваат удобно чувство благодарение на непобедливата комбинација на Heathered поставата и структурираната изолација, инспирирана од Aeroloft технологијата.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетено горниште
 • Заштитни кожни слоеви во пределот на прстите и други водоотпорни области
 • Aeroloft технологија
 • Zoom Air единица
 • Cushilon pena
 • Heathered постава
 • Storm-Tread ѓон со микро жлебови
  "

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош