Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
Женски патики
Код на производ:
(DJ9986-100)
NIKE

NIKE Air Max Dawn

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Цена со попуст
5.943 ДЕН
Заштеда: 2.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Целосна брзина до совршен изглед во женските lifestyle патики на Nike Air Max Dawn. Духот на трим патеката се рефлектира во ретроспективниот дизајн. Безгрижните бои ги поддржуваат ретро вибрациите на денот на плажа, додека модерните дизајнерски линии на средниот ѓон и петицата го одржуваат вашиот изглед свеж. Овозможете им на вашите стапала добро заоблен одмор со бои инспирирани од океанот и разиграни графики кои го поттикнуваат вашиот оптимизам. Nike се грижи за удобноста - воздушната единица со низок профил со ретро пара прозорци во форма на пилула и среден ѓон од пена за амортизација создаваат изглед достоен за авторски права. Уникатниот естетски ѓон има влечни својства, така што вашиот чекор е безбеден, а патеката ја избирате сами. Спецификација: Женски патики - Lifestyle Врвки Плиток профил Единица за воздух - Аir Разиграна графика Среден ѓон од пена Гумен ѓон со рабови во облик на пила.
Подетално

Целосна брзина до совршен изглед во женските lifestyle патики на Nike Air Max Dawn. Духот на трим патеката се рефлектира во ретроспективниот дизајн. Безгрижните бои ги поддржуваат ретро вибрациите на денот на плажа, додека модерните дизајнерски линии на средниот ѓон и петицата го одржуваат вашиот изглед свеж. Овозможете им на вашите стапала добро заоблен одмор со бои инспирирани од океанот и разиграни графики кои го поттикнуваат вашиот оптимизам. Nike се грижи за удобноста - воздушната единица со низок профил со ретро пара прозорци во форма на пилула и среден ѓон од пена за амортизација создаваат изглед достоен за авторски права. Уникатниот естетски ѓон има влечни својства, така што вашиот чекор е безбеден, а патеката ја избирате сами.
Спецификација:

 • Женски патики - Lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Единица за воздух - Аir
 • Разиграна графика
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон со рабови во облик на пила

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош