Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
adidas RUN 60S 2.0
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GX1740)
adidas

adidas RUN 60S 2.0

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN 60S 2.0 се машки патики за секојдневно носење. Тие се инспирирани од трчањето и се создадени за вашите денови во движење. Тие претставуваат спој на класичното adidas наследство и едноставни, чисти линии на урбаната мода. Горниот дел е изработен од кожа, синтетика и текстил. Текстилната постава и Cloudfoam влошката им обезбедуваат на вашите стапала целодневна удобност. Нивните adidas пруги се незаменлив дел од вашиот спортски стил. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Горен дел: кожа-антилопа, синтетика, текстил Текстилна постава Cloudfoam влошка Гумен ѓон.
Подетално

adidas RUN 60S 2.0 се машки патики за секојдневно носење. Тие се инспирирани од трчањето и се создадени за вашите денови во движење. Тие претставуваат спој на класичното adidas наследство и едноставни, чисти линии на урбаната мода. Горниот дел е изработен од кожа, синтетика и текстил. Текстилната постава и Cloudfoam влошката им обезбедуваат на вашите стапала целодневна удобност. Нивните adidas пруги се незаменлив дел од вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: кожа-антилопа, синтетика, текстил
 • Текстилна постава
 • Cloudfoam влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош