Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
Код на производ:
(GV8999)
adidas

adidas Court Platform

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Court Platform се ненаметливи, елегантни женски патики направени од делумно рециклирани материјали. Овие adidas патики имаат елегантен синтетички горен дел и препознатливи adidas три пруги со суптилен сјај. Ѓонот на платформата им дава модерен и урбан изглед. Искомбинирајте ги со што ќе посакате, од тренерки до полудолг фустан кој ја истакнува вашата силуета. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Ова е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил Со врвки Синтетичко горниште Текстилна постава Гумен ѓон.
Подетално

adidas Court Platform се ненаметливи, елегантни женски патики направени од делумно рециклирани материјали. Овие adidas патики имаат елегантен синтетички горен дел и препознатливи adidas три пруги со суптилен сјај. Ѓонот на платформата им дава модерен и урбан изглед. Искомбинирајте ги со што ќе посакате, од тренерки до полудолг фустан кој ја истакнува вашата силуета. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Ова е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Со врвки
 • Синтетичко горниште
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Скејтинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9000
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош