Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
CONVERSE RUN STAR HIKE
Женски патики
Код на производ:
(166799C)
CONVERSE

CONVERSE RUN STAR HIKE

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 34
 • 4 34.5
 • 4.5 35
 • 5 35
 • 5.5 36
 • 6 36.5
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 39
 • 8.5 39.5
 • 9 40
 • 9.5 41
 • 10 41.5
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 34
4 34.5
4.5 35
5 35
5.5 36
6 36.5
6.5 37
7 37.5
7.5 38
8 39
8.5 39.5
9 40
9.5 41
10 41.5
10.5 42
11 42.5
11.5 43
12 44
13 45
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 570264C
4.632 ДЕН
Заштеда 20%
5.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 570257C
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Помош