Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Bella 5
NIKE Air Max Bella 5
NIKE Air Max Bella 5
NIKE Air Max Bella 5
NIKE Air Max Bella 5
NIKE Air Max Bella 5
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DD9285-601)
NIKE

NIKE Air Max Bella 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Bella 5 женските патики за тренинг ја комбинираат амортизацијата и убавината на Max Air перничињата со рамен ѓон кој обезбедува стабилност како предност, додека ги тонирате и ги обликувате вашите мускули. Нивниот освежен дизајн ја зголемува заштитата и поддршката околу горниот дел и страничните делови на стапалото за да бидете безбедни и сигурни за време на интензивните тренинзи. Еластичната лента се интегрира со конструкција слична на чорап и со традиционалниот систем на врзување, за сигурно и цврсто вклопување. Синтетичката кожа се обвиткува околу петицата за дополнителна издржливост, додека подигнатите рабови го поддржуваат вашето стапало при странични движења. Рамниот ѓон ви помага да останете стабилни на површините во салата, додека гуменото газиште ви обезбедува подобра влечна сила. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки и еластична лента Мрежест горен дел Среден ѓон од пена Max Air единица Рамен гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max Bella 5 женските патики за тренинг ја комбинираат амортизацијата и убавината на Max Air перничињата со рамен ѓон кој обезбедува стабилност како предност, додека ги тонирате и ги обликувате вашите мускули. Нивниот освежен дизајн ја зголемува заштитата и поддршката околу горниот дел и страничните делови на стапалото за да бидете безбедни и сигурни за време на интензивните тренинзи. Еластичната лента се интегрира со конструкција слична на чорап и со традиционалниот систем на врзување, за сигурно и цврсто вклопување. Синтетичката кожа се обвиткува околу петицата за дополнителна издржливост, додека подигнатите рабови го поддржуваат вашето стапало при странични движења. Рамниот ѓон ви помага да останете стабилни на површините во салата, додека гуменото газиште ви обезбедува подобра влечна сила.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки и еластична лента
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Max Air единица
 • Рамен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош