Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
NIKE Air Max Impact 3
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DC3725-008)
NIKE

NIKE Air Max Impact 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Цена со попуст
5.112 ДЕН
Заштеда: 1.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Влијајте на играта на двете страни на теренот во Nike Air Max Impact 3 патиките за кошарка. Нивната видлива Max Air единица под петицата ги апсорбира ударите и го омекнува секој чекор. Моделот со шара на рибина коска на ѓонот има агресивна тракција која ви помага да ги контролирате вашите движења. Обликуваната пена во средниот ѓон го сече горниот дел од двете страни на петицата за дополнителна стабилност. Гумените крила го прават истото во предниот дел на стапалото. Спецификација: Унисекс патики за кошарка Преклопи без шевови Max Air единица во петицата Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Влијајте на играта на двете страни на теренот во Nike Air Max Impact 3 патиките за кошарка. Нивната видлива Max Air единица под петицата ги апсорбира ударите и го омекнува секој чекор. Моделот со шара на рибина коска на ѓонот има агресивна тракција која ви помага да ги контролирате вашите движења. Обликуваната пена во средниот ѓон го сече горниот дел од двете страни на петицата за дополнителна стабилност. Гумените крила го прават истото во предниот дел на стапалото.
Спецификација:

 • Унисекс патики за кошарка
 • Преклопи без шевови
 • Max Air единица во петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 322992-126
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 322992-066
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM1124-002
  5.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.690 ДЕН
  Помош