Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DC0765-407)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Academy Indoor Court

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајнирани по Phantom GT моделот, Nike Phantom GT2 Academy Indoor Court имаат софистициран дизајн за силни и прецизни удари. Изместениот систем на врзување обезбедува чиста зона на удар за да ви помогне прецизно да дриблате, додавате и шутирате. Добрата текстура над горниот дел е стратешки поставена за подобра контрола во контакт со топката. Горниот дел од синтетичка кожа е издржлив и лесен за чистење. Спецификација: Патики за фудбал - за возрасни За игра на улица, терен или затворен простор Ѓон што не остава трага.
Подетално

Дизајнирани по Phantom GT моделот, Nike Phantom GT2 Academy Indoor Court имаат софистициран дизајн за силни и прецизни удари. Изместениот систем на врзување обезбедува чиста зона на удар за да ви помогне прецизно да дриблате, додавате и шутирате. Добрата текстура над горниот дел е стратешки поставена за подобра контрола во контакт со топката. Горниот дел од синтетичка кожа е издржлив и лесен за чистење.
Спецификација:

 • Патики за фудбал - за возрасни
 • За игра на улица, терен или затворен простор
 • Ѓон што не остава трага

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош