Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex
Машки outdoor патики
Код на производ:
(GZ0347)
adidas

adidas Terrex Swift R3 Mid Gore - Tex

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
11.088 ДЕН
Моментална цена
11.088 ДЕН
Моментална цена
11.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX SWIFT R3 MID GORE-TEX се лесни и разновидни машки патики за планинарење со извонреден стисок. Можете да ја погледнете мапата онолку пати колку што сакате пред да зачекорите на патеката, но она што е таму не е така лесно да се предвиди е патеката. Но, токму тоа е поентата и целата забава. Овие adidas патики за планинарење се подготвени за калливи и карпести терени. Надворешниот Continental™ Rubber ѓон ви ја дава издржливоста и стабилноста кои ви се потребни. GORE-TEX мембраната гарантира дека секоја промена на времето нема да ви ја расипе авантурата. Спецификација: Машки патики за планинарење Полудлабок профил Брз систем на врзување Текстилен горен дел со GORE-TEX мембрана Водоотпорен горен дел Обликувано засилување на петицата Среден Eva ѓон и обликувана влошка Continental™ гумен ѓон.
Подетално

adidas TERREX SWIFT R3 MID GORE-TEX се лесни и разновидни машки патики за планинарење со извонреден стисок. Можете да ја погледнете мапата онолку пати колку што сакате пред да зачекорите на патеката, но она што е таму не е така лесно да се предвиди е патеката. Но, токму тоа е поентата и целата забава. Овие adidas патики за планинарење се подготвени за калливи и карпести терени. Надворешниот Continental™ Rubber ѓон ви ја дава издржливоста и стабилноста кои ви се потребни. GORE-TEX мембраната гарантира дека секоја промена на времето нема да ви ја расипе авантурата.
Спецификација:

 • Машки патики за планинарење
 • Полудлабок профил
 • Брз систем на врзување
 • Текстилен горен дел со GORE-TEX мембрана
 • Водоотпорен горен дел
 • Обликувано засилување на петицата
 • Среден Eva ѓон и обликувана влошка
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош