Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Детски патики
Код на производ:
(S32709-ES007)
CHAMPION

CHAMPION Locker

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39 24.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Locker lifestyle патиките за девојчиња се одликуваат со модерен спортски изглед. Дозволете им на вашите принцези да уживаат во удобноста во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација која ќе ја изберете за вашето девојче. Champion Locker патиките ги галат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на своето место.Спецификација: Lifestyle патики за девојчиња Полудлабок профил Врвки Велкро ремен Украсени со Champion симбол Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
Подетално

Champion Locker lifestyle патиките за девојчиња се одликуваат со модерен спортски изглед. Дозволете им на вашите принцези да уживаат во удобноста во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација која ќе ја изберете за вашето девојче. Champion Locker патиките ги галат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на своето место.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за девојчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39 24.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош