Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
adidas Postmove Mid
Женски патики за кошарка
Код на производ:
(GZ6668)
adidas

adidas Postmove Mid

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Црпејќи нспирација од кошаркарската архива на adidas, adidas POSTMOVE MID женските патики за кошарка се пресекот на спортот и стилот. Иконските прекривки внесуваат ретро стил на оваа освежена верзија на патиките. Влошката Cloudfoam нуди трајна удобност, додека Geofit отворот ги обликува вашите глуждови за да создаде идеално вклопување. Спецификација: Полудлабок профил Со врвки и велкро ремен Горен дел од синтетичка кожа Текстилна постава Cloudfoam super среден ѓон ¾ синтетички ѓон.
Подетално

Црпејќи нспирација од кошаркарската архива на adidas, adidas POSTMOVE MID женските патики за кошарка се пресекот на спортот и стилот. Иконските прекривки внесуваат ретро стил на оваа освежена верзија на патиките. Влошката Cloudfoam нуди трајна удобност, додека Geofit отворот ги обликува вашите глуждови за да создаде идеално вклопување.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Со врвки и велкро ремен
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилна постава
 • Cloudfoam super среден ѓон
 • ¾ синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош