Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
Машки патики за тенис
Код на производ:
(GW2964)
adidas

adidas Barricade

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
9.488 ДЕН
Моментална цена
9.488 ДЕН
Цена со попуст
7.590 ДЕН
Заштеда: 1.898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BARRICADE машките патики за тенис се совршена платформа за доминација на цврсти терени. Овие патики имаат интуитивен систем за врзување кој го зацврстува вашето стапало со влечење на јазикот од неопрен, за да одговара на обликот на вашето стапало. Системот Geofit во пределот на петицата ја пополнува секоја празнина, па заота ќе се чувствувате како да сте едно со вашите патики. Удобниот, Bounce среден ѓон и TPU средниот дел на стапалото обезбедуваат стабилност и удобност. Храбриот adidas натпис од страна, зборува за вашата љубов кон овој светски бренд.Спецификација: Плиток профил Интуитивен систем на врзување Мрежест горен дел со Adituff дел во пределот на прстите Geofit систем Bounce среден ѓон Adiwear ѓон.
Подетално

adidas BARRICADE машките патики за тенис се совршена платформа за доминација на цврсти терени. Овие патики имаат интуитивен систем за врзување кој го зацврстува вашето стапало со влечење на јазикот од неопрен, за да одговара на обликот на вашето стапало. Системот Geofit во пределот на петицата ја пополнува секоја празнина, па заота ќе се чувствувате како да сте едно со вашите патики. Удобниот, Bounce среден ѓон и TPU средниот дел на стапалото обезбедуваат стабилност и удобност. Храбриот adidas натпис од страна, зборува за вашата љубов кон овој светски бренд.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Интуитивен систем на врзување
 • Мрежест горен дел со Adituff дел во пределот на прстите
 • Geofit систем
 • Bounce среден ѓон
 • Adiwear ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош