Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
HOKA Speedgoat 5
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1123158-BGEPM)
HOKA

HOKA Speedgoat 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
 • 9 41 1/3 26
 • 9.5 42 26.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
HOKA SPEEDGOAT 5 се врвни женски патики за трчање, дизајнирани да поддржуваат тркачи со неутрална пронација. Креиран за технички патеки, овој најнов модел доаѓа со помала тежина и подобро влечење на лизгав терен. Редизајнираниот горен дел е дизајниран да обезбеди повеќе простор за вашите стапала, а изработен е од мрежест, делумно рециклиран материјал кој ја обезбедува потребната прозрачност и во исто време обезбедува вашите стапала да останат суви и свежи. Со купувањето на овие патики учествувате во иницијативата за спас на нашата планета. Meta Rocker технологијата во раните фази обезбедува енергично забрзување. Полесната мешавина на средниот ѓон ви гарантира автентична поддршка за амортизирање, добро амортизирање и удобност. Speedgoat 5 има заштитен среден ѓон и Vibram® Megagrip гумен ѓон дизајниран да ви ја обезбеди потребната самодоверба со неговото извонредно прилепување на површината. Без разлика дали трчате рекреативно или професионално, овие редизајнирани HOKA SPEEDGOAT 5 патики се вашиот најдобар сојузник во надминување на најпредизвикувачките патеки.Спецификација: Женски патеки за трчање Пронација: неутрална Помек среден ѓон Рециклиран материјал Meta Rocker технологија Горен дел од прозрачен материјал Vibram® Megagrip гумен ѓон.
Подетално

HOKA SPEEDGOAT 5 се врвни женски патики за трчање, дизајнирани да поддржуваат тркачи со неутрална пронација. Креиран за технички патеки, овој најнов модел доаѓа со помала тежина и подобро влечење на лизгав терен. Редизајнираниот горен дел е дизајниран да обезбеди повеќе простор за вашите стапала, а изработен е од мрежест, делумно рециклиран материјал кој ја обезбедува потребната прозрачност и во исто време обезбедува вашите стапала да останат суви и свежи. Со купувањето на овие патики учествувате во иницијативата за спас на нашата планета. Meta Rocker технологијата во раните фази обезбедува енергично забрзување. Полесната мешавина на средниот ѓон ви гарантира автентична поддршка за амортизирање, добро амортизирање и удобност. Speedgoat 5 има заштитен среден ѓон и Vibram® Megagrip гумен ѓон дизајниран да ви ја обезбеди потребната самодоверба со неговото извонредно прилепување на површината. Без разлика дали трчате рекреативно или професионално, овие редизајнирани HOKA SPEEDGOAT 5 патики се вашиот најдобар сојузник во надминување на најпредизвикувачките патеки.
Спецификација:

 • Женски патеки за трчање
 • Пронација: неутрална
 • Помек среден ѓон
 • Рециклиран материјал
 • Meta Rocker технологија
 • Горен дел од прозрачен материјал
 • Vibram® Megagrip гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 36 22
  5.5 36 2/3 22.5
  6 37 1/3 23
  6.5 38 23.5
  7 38 2/3 24
  7.5 39 1/3 24.5
  8 40 25
  8.5 40 2/3 25.5
  9 41 1/3 26
  9.5 42 26.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош