Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
CHAMPION Chiko
Детски патики
Код на производ:
(S32355-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Chiko

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39 24.5
 • 40 40 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Chiko lifestyle полудлабоките патики за девојчиња се карактеризираат со комбинација на спортска класика и модерни детали. Малите девојчиња ќе се чувствуваат како дами во пастелните нијанси, додека издржливиот горен дел и ѓонот ќе ги поттикнат на нова авантура. Синтетичката кожа нежно ги обвиткува стапалата и додава удобност и издржливост за да го направи секој чекор лесен како пердув. Горништето и полудлабокиот профил обезбедуваат сигурност и фиксација на зглобот. Champion логото зборува за нивната љубов кон брендот.Спецификација: Lifestyle патики за девојчиња Полудлабок профил Врвки Украсени со Champion симбол Состав на горништето: 100% полиуретан Гумен ѓон.
Подетално

Champion Chiko lifestyle полудлабоките патики за девојчиња се карактеризираат со комбинација на спортска класика и модерни детали. Малите девојчиња ќе се чувствуваат како дами во пастелните нијанси, додека издржливиот горен дел и ѓонот ќе ги поттикнат на нова авантура. Синтетичката кожа нежно ги обвиткува стапалата и додава удобност и издржливост за да го направи секој чекор лесен како пердув. Горништето и полудлабокиот профил обезбедуваат сигурност и фиксација на зглобот. Champion логото зборува за нивната љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за девојчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горништето: 100% полиуретан
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39 24.5
  40 40 25.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош