Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
Машки патики
Код на производ:
(DH0626-100)
NIKE

NIKE Court Zoom Lite 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На прв поглед, NikeCourt Zoom Lite 3 машките патики за тенис изгледаат како класични патики за тенис. Меѓутоа, кога ќе погледнете подобро, ќе видите дека овие патики не се традиционални. Со еластична Zoom Air единица во предниот дел на стапалото, цврстиот ѓон и неверојатно удобниот, вграден отвор тие ги обезбедуваат перформансите што ви се потребни за да играте најдобро што можете. Горниот дел изработен од мазна кожа е флексибилен и долготраен. Ѓонот нуди издржливост и стисок таму каде што ви е најпотребно. Спецификација: Дизајниран за цврсти површини Плиток профил Врвки Мазен кожен горен дел Zoom Аir единица во предниот дел на стапалото.
Подетално

На прв поглед, NikeCourt Zoom Lite 3 машките патики за тенис изгледаат како класични патики за тенис. Меѓутоа, кога ќе погледнете подобро, ќе видите дека овие патики не се традиционални. Со еластична Zoom Air единица во предниот дел на стапалото, цврстиот ѓон и неверојатно удобниот, вграден отвор тие ги обезбедуваат перформансите што ви се потребни за да играте најдобро што можете. Горниот дел изработен од мазна кожа е флексибилен и долготраен. Ѓонот нуди издржливост и стисок таму каде што ви е најпотребно.
Спецификација:

 • Дизајниран за цврсти површини
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мазен кожен горен дел
 • Zoom Аir единица во предниот дел на стапалото

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош