Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Детски патики
Код на производ:
(GX4010)
Reebok

Reebok Reebok Rush Runner 4

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 32 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.33
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 6.5 38.5 24.66
 • 7 39 25
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 26.5 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK RUSH RUNNER 4.0 SYN ALT се удобни детски патики за девојчиња, дизајнирани за секојдневно носење и инспирирани од трчањето. Тие не се дизајнирани само за деца кои сакаат да трчаат, туку и за сите други активни деца кои сакаат да истражуваат. Лесниот горен дел изработен од синтетика нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Eva технологијата на средниот ѓон, со меки и лесни перничиња, обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и самодоверба. Спецификација: Детски патики за девојчиња Синтетичко горниште EVA среден ѓон Врвки Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK RUSH RUNNER 4.0 SYN ALT се удобни детски патики за девојчиња, дизајнирани за секојдневно носење и инспирирани од трчањето. Тие не се дизајнирани само за деца кои сакаат да трчаат, туку и за сите други активни деца кои сакаат да истражуваат. Лесниот горен дел изработен од синтетика нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Eva технологијата на средниот ѓон, со меки и лесни перничиња, обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и самодоверба.
Спецификација:

 • Детски патики за девојчиња
 • Синтетичко горниште
 • EVA среден ѓон
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 31.5 20
  1.5 32 20.5
  2 32.5 21
  2.5 33 21.5
  3 34 22
  3.5 34.5 22.5
  4 35 23
  4.5 36 23.33
  5 36.5 23.5
  5.5 37 24
  6 38 24.5
  6.5 38.5 24.66
  7 39 25
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10 26.5 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош