Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
Детски патики
Код на производ:
(GV6796)
adidas

adidas Grand Court

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.588 ДЕН
Моментална цена
2.588 ДЕН
Моментална цена
2.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT се патики за малите авантуристи направени од делумно рециклирани материјали. Патики дизајнирани за игра? Adidas сериозно го сфаќа тој предизвик. Кога вашата дневна рутина вклучува трчање, скокање или искачување, потребни ви се исклучително сигурни патики. Овие adidas детски патики имаат засилување во пределот на прстите кое е изработено од силна гума и врвки за соодветно вклопување. И како што знаат родителите, колку се поактивни децата, толку подобро спијат. Добитна комбинација за секого. Горништето направено од најмалку 50% рециклирани материјали е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:Унисекс детски патикиПлиток профилВрвкиГорен дел од синтетичка кожаТекстилна поставаГумено засилување во пределот на прстите.
Подетално

adidas GRAND COURT се патики за малите авантуристи направени од делумно рециклирани материјали. Патики дизајнирани за игра? Adidas сериозно го сфаќа тој предизвик. Кога вашата дневна рутина вклучува трчање, скокање или искачување, потребни ви се исклучително сигурни патики. Овие adidas детски патики имаат засилување во пределот на прстите кое е изработено од силна гума и врвки за соодветно вклопување. И како што знаат родителите, колку се поактивни децата, толку подобро спијат. Добитна комбинација за секого. Горништето направено од најмалку 50% рециклирани материјали е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилна постава
 • Гумено засилување во пределот на прстите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош