Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
Машки патики
Код на производ:
(DH9522-002)
NIKE

NIKE Waffle Debut

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Waffle Debut се машки патики кои комбинираат ретро и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот ретро стил со модернизиран „клинест“ среден ѓон кој изгледа исклучително кадифено. Мекиот горен дел од велур го обвиткува стапалото и обезбедува одлично прилепување на површина и врвна удобност. Исклучително мекиот јазик од пена обезбедува уште поголема удобност. Swoosh логото јасно ја покажува вашата спортска посветеност. Има и јазиче на петицата кое го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Ја задржавме класиката на дното, Waffle ѓонот изработен од издржлива гума, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие Nike патики. Бидете маж со стил, носете ги овие Nike патики и бидете забележани додека шетате по урбаните градски улици. Спецификација: Машки патики Горен дел од мек велур Swoosh лого јазиче на петицата Врвки Waffle ѓон.
Подетално

Nike Waffle Debut се машки патики кои комбинираат ретро и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот ретро стил со модернизиран „клинест“ среден ѓон кој изгледа исклучително кадифено. Мекиот горен дел од велур го обвиткува стапалото и обезбедува одлично прилепување на површина и врвна удобност. Исклучително мекиот јазик од пена обезбедува уште поголема удобност. Swoosh логото јасно ја покажува вашата спортска посветеност. Има и јазиче на петицата кое го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Ја задржавме класиката на дното, Waffle ѓонот изработен од издржлива гума, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие Nike патики. Бидете маж со стил, носете ги овие Nike патики и бидете забележани додека шетате по урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Горен дел од мек велур
 • Swoosh лого
 • јазиче на петицата
 • Врвки
 • Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош