Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
adidas Copa Sense.4 Fg
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW3581)
adidas

adidas Copa Sense.4 Fg

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Добро прилагодете ги вашите инстинкти во adidas COPA SENSE.4 FG машките копачки за фудбал. Лесни за облекување, го фиксираат вашето стапало на теренот. Мекиот синтетички горен дел со шевови обезбедува удобност на теренот. Флексибилниот ѓон овозможува движење со контрола на голема брзина и стабилност на цврсто тло - сува природна трева, вештачка трева и тврда подлога. Спецификација:Дизајнирани за игра на цврст теренПлиток профилВрвкиСинтетички горен делФлексибилен ѓон.
Подетално

Добро прилагодете ги вашите инстинкти во adidas COPA SENSE.4 FG машките копачки за фудбал. Лесни за облекување, го фиксираат вашето стапало на теренот. Мекиот синтетички горен дел со шевови обезбедува удобност на теренот. Флексибилниот ѓон овозможува движење со контрола на голема брзина и стабилност на цврсто тло - сува природна трева, вештачка трева и тврда подлога.
Спецификација:

 • Дизајнирани за игра на цврст терен
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Флексибилен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош