за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Код на производ: DJ4978-700
Nike

Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG

Код на производ: DJ4978-700
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10.5 44.5 28.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
Копачки
Nike ZOOM VAPOR 15 ELITE FG