Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
NIKE Kawa Slide
Детски папучи
Код на производ:
(DV3393-600)
NIKE

NIKE Kawa Slide

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 2C
 • 3C 3C
 • 4C 4C
 • 5C 5C
 • 6C 6C
 • 7C 7C
 • 8C 8C
 • 9C 9C
 • 10C 10C
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kawa Slide SE1 детските папучи за бебиња и мали деца ја носат вистинската летна атмосфера. Горниот дел е издржлив и лесен за одржување, додека меката, еластична лента на петицата ги прицврстува малите стапала. Удобното газиште од пена е флексибилно и удобно. Скриените шевови спречуваат појава на плускавци, за вашите малечки да уживаат во целосна слобода и удобност. Спецификација: Издржлив горен дел Мека, еластична лента околу петицата Пенесто газиште.
Подетално

Nike Kawa Slide SE1 детските папучи за бебиња и мали деца ја носат вистинската летна атмосфера. Горниот дел е издржлив и лесен за одржување, додека меката, еластична лента на петицата ги прицврстува малите стапала. Удобното газиште од пена е флексибилно и удобно. Скриените шевови спречуваат појава на плускавци, за вашите малечки да уживаат во целосна слобода и удобност.
Спецификација:

 • Издржлив горен дел
 • Мека, еластична лента околу петицата
 • Пенесто газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош