Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
Детски патики
Код на производ:
(GW2903)
adidas

adidas Breaknet

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики за животен стил на adidas BREAKNET за бебиња и мали деца имаат остар, чист изглед инспириран од класичните силуети на Адидас. Горниот дел од синтетичка кожа има возвишен изглед и нуди леснотија, така што малите стапала не се оптоваруваат. Благодарение на велкро затворањето, малите и немирни стапала можат брзо да се вратат на играње и забава. Спецификација:Плиток профилВелкроГорен дел од синтетичка кожаТекстилен ентериерЈазик на мрежаГумен ѓон.
Подетално

Детските патики за животен стил на adidas BREAKNET за бебиња и мали деца имаат остар, чист изглед инспириран од класичните силуети на Адидас. Горниот дел од синтетичка кожа има возвишен изглед и нуди леснотија, така што малите стапала не се оптоваруваат. Благодарение на велкро затворањето, малите и немирни стапала можат брзо да се вратат на играње и забава. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Јазик на мрежа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош