Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708
Машки папучи
Код на производ:
(206708-4TA)
CROCS

CROCS CROCS LITERIDE 360 CLOG 206708

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M4 36-37 22.1
  • M5 37-38 22.9
  • M6 38-39 23.8
  • M7 39-40 24.6
  • M8 41-42 25.5
  • M9 42-43 26.3
  • M10 43-44 27.2
  • M11 45-46 28
  • M12 46-47 28.8
  • M13 48-49 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37 22.1
M5 37-38 22.9
M6 38-39 23.8
M7 39-40 24.6
M8 41-42 25.5
M9 42-43 26.3
M10 43-44 27.2
M11 45-46 28
M12 46-47 28.8
M13 48-49 29.7
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош