Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
adidas X Speedflow.1 AG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW7451)
adidas

adidas X Speedflow.1 AG

Претходна цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW.1 AG се копачки за фудбал на вештачка трева. Обезбедете лесен премин со овие adidas копачки и оставете ги сите противници зад себе. Нивниот подигнат преден дел ја зголемува брзината и дава експлозивност при брзи спринтови кон противничкиот гол. adidas Primeknit мрежестиот материјал обезбедува удобност и ја зголемува самодовербата. adidas X SPEEDFLOW.1 AG внесува нова димензија во вашата игра на вештачка трева. За волшебниците со топка, постои Agilitycage стабилизирачка конструкција која цврсто се обвиткува околу стапалото и го држи цврсто за време на играта, при секое движење. Спецификација: Primeknit горниште Копачки за вештачка трева Стабилизирачка Agilitycage конструкција Плиток профил.
Подетално

adidas X SPEEDFLOW.1 AG се копачки за фудбал на вештачка трева. Обезбедете лесен премин со овие adidas копачки и оставете ги сите противници зад себе. Нивниот подигнат преден дел ја зголемува брзината и дава експлозивност при брзи спринтови кон противничкиот гол. adidas Primeknit мрежестиот материјал обезбедува удобност и ја зголемува самодовербата. adidas X SPEEDFLOW.1 AG внесува нова димензија во вашата игра на вештачка трева. За волшебниците со топка, постои Agilitycage стабилизирачка конструкција која цврсто се обвиткува околу стапалото и го држи цврсто за време на играта, при секое движење.
Спецификација:

 • Primeknit горниште
 • Копачки за вештачка трева
 • Стабилизирачка Agilitycage конструкција
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош