Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075
Детски папучи
Код на производ:
(207592-410)
CROCS

CROCS CROCS CLASSIC EASY ICON KIDS CLOG T 2075

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • C5 20-21 12.3
 • C7 23-24 14
 • C9 25-26 15.7
 • C10 27-28 16.6
 • J1 32-33 20
 • J2 33-34 20.8
 • C11 28-29 17.4
 • J3 34-35 21.7
 • C12 29-30 18.3
 • J4 J4
 • C13 30-31 19.1
 • J5 J5
 • J6 J6
 • C04 19-20 11.5
 • C06 22-23 13.2
 • C08 24-25 14.9
 • M01 32-33 20
 • M02 33-34 20.8
 • M03 34-35 21.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
C5 20-21 12.3
C7 23-24 14
C9 25-26 15.7
C10 27-28 16.6
J1 32-33 20
J2 33-34 20.8
C11 28-29 17.4
J3 34-35 21.7
C12 29-30 18.3
J4
C13 30-31 19.1
J5
J6
C04 19-20 11.5
C06 22-23 13.2
C08 24-25 14.9
M01 32-33 20
M02 33-34 20.8
M03 34-35 21.7
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош