Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
adidas Strutter
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(EG2654)
adidas

adidas Strutter

Prosečna ocena:
4
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas STRUTTER се класични машки патики кои можат да се носат секој ден. Дизајнот на овие патики е вкоренет во adidas наследството и внесува спортска елеганција во вашиот секојдневен стил. Изработени се од врвна кожа, имаат елегантни детали од синтетичка кожа и ретро вибрации кои се шират низ боите. Исклучителната форма на овие патики одлично се вклопува со гумениот ѓон кој обезбедува стабилно прилепување на различни површини. Препознатливите adidas пруги го ставаат вашиот спортски став во прв план. Спецификација: Машки патики за секој ден Кожен горен дел Врвки Лесна EVA влошка Текстилна постава Гумен ѓон Боја: бела Код на производ: EG2654.
Подетално

adidas STRUTTER се класични машки патики кои можат да се носат секој ден. Дизајнот на овие патики е вкоренет во adidas наследството и внесува спортска елеганција во вашиот секојдневен стил. Изработени се од врвна кожа, имаат елегантни детали од синтетичка кожа и ретро вибрации кои се шират низ боите. Исклучителната форма на овие патики одлично се вклопува со гумениот ѓон кој обезбедува стабилно прилепување на различни површини. Препознатливите adidas пруги го ставаат вашиот спортски став во прв план.
Спецификација:

 • Машки патики за секој ден
 • Кожен горен дел
 • Врвки
 • Лесна EVA влошка
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Код на производ: EG2654

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка

  • Саше Милошески
   Саше Милошески

   02.07.2022. 20:33

  Слични производи

  Помош