Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
SKECHERS DYNAMIGHT 2.0
Женски патики
Код на производ:
(12964-BBK)
SKECHERS

SKECHERS DYNAMIGHT 2.0

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39.5
 • 40 40
 • 40,5 40.5
 • 41 41
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Skechers DYNAMIGHT 2.0 се женски lifestyle патики за максимална удобност во текот на денот. Модерниот дизајн со Skechers логото го нагласува вашиот спортско-елегантен изглед. Горниот дел е изработен од текстилен материјал и на тој начин придонесува за прозрачноста на моделот. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни подлоги и обезбедува издржливост при поинтензивни активности. Skechers ви носи вистински спортски стил, на женствен начин. Тие се наменети за уживање во ведри и суви временски услови. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врзување со врвки Skechers лого Гумен ѓон Машинско одржување.
Подетално

Skechers DYNAMIGHT 2.0 се женски lifestyle патики за максимална удобност во текот на денот. Модерниот дизајн со Skechers логото го нагласува вашиот спортско-елегантен изглед. Горниот дел е изработен од текстилен материјал и на тој начин придонесува за прозрачноста на моделот. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни подлоги и обезбедува издржливост при поинтензивни активности. Skechers ви носи вистински спортски стил, на женствен начин. Тие се наменети за уживање во ведри и суви временски услови.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Skechers лого
 • Гумен ѓон
 • Машинско одржување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35,5 35.5
  36 36
  36,5 36.5
  37 37
  37,5 37.5
  38 38
  38,5 38.5
  39 39
  39,5 39.5
  40 40
  40,5 40.5
  41 41
  41,5 41.5
  42 42
  42,5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош