Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
NIKE Dunk Low
Детски патики
Код на производ:
(CW1589-601)
NIKE

NIKE Dunk Low

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dunk Low детските патики за бебиња се идеални за нивните први чекори. Препознатливиот модел на патики од 80-тите се враќа со супер издржлива конструкција и оригинална боја. Горниот дел изработен од природна и вештачка кожа е издржлив и лесен за одржување, додека гумениот ѓон обезбедува совршено држење. Конструкцијата на јазикот и перфорацијата на горниот дел во пределот на прстите даваат легендарен изглед, верен на оригиналот. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на патиките. Направени да траат, Nike Dunk Low бебешките патики го носат духот на 80-тите со примеси на модерен, урбан стил. Спецификација: Плиток профил Врвки Перфориран горен дел од природна и вештачка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Nike Dunk Low детските патики за бебиња се идеални за нивните први чекори. Препознатливиот модел на патики од 80-тите се враќа со супер издржлива конструкција и оригинална боја. Горниот дел изработен од природна и вештачка кожа е издржлив и лесен за одржување, додека гумениот ѓон обезбедува совршено држење. Конструкцијата на јазикот и перфорацијата на горниот дел во пределот на прстите даваат легендарен изглед, верен на оригиналот. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на патиките. Направени да траат, Nike Dunk Low бебешките патики го носат духот на 80-тите со примеси на модерен, урбан стил.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Перфориран горен дел од природна и вештачка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош