Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
NIKE COURT BOROUGH
Детски патики
Код на производ:
(DM1217-100)
NIKE

NIKE COURT BOROUGH

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike COURT BOROUGH се lifestyle патики за мали деца. Кожниот горен дел ќе им го фиксира стапалото за да вашите малечки се чувствуваат безбедно на секој чекор од патот. Врвките даваат можност за дополнително прицврстување на нивното стапало, а велкро ременот над врвките го оневозможува одврзувањето на патиките. Гумениот ѓон ќе ги придружува деновите исполнети со игра, а Nike Swoosh логото придонесува за естетиката на патиките. Удобност и стил во едно. Спецификација: Детски патики Гумен ѓон Кожен горен дел Врвки Велкро ремен Nike Swoosh .
Подетално

Nike COURT BOROUGH се lifestyle патики за мали деца. Кожниот горен дел ќе им го фиксира стапалото за да вашите малечки се чувствуваат безбедно на секој чекор од патот. Врвките даваат можност за дополнително прицврстување на нивното стапало, а велкро ременот над врвките го оневозможува одврзувањето на патиките. Гумениот ѓон ќе ги придружува деновите исполнети со игра, а Nike Swoosh логото придонесува за естетиката на патиките. Удобност и стил во едно.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Nike Swoosh 

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош