Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2
NIKE STAR RUNNER 2
NIKE STAR RUNNER 2
NIKE STAR RUNNER 2
Детски патики
Код на производ:
(AQ3542-014)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike STAR RUNNER 2 се најудобните детски патики за тинејџери. Модерни, флексибилни и удобни патики за секојдневни спортови и други активности. Издржливиот кожен горен дел обезбедува структура и долготрајност, додека плишаните перничиња го обложуваат глуждот за дополнителна удобност. Лесната мрежеста ткаенина е прозрачна и флексибилна, за да му овозможи на стапалото да ја задржи потребната свежина и слободно да се движи. Пенестите исполнувања од пена во централниот дел на ѓонот обезбедуваат супериорна удобност со секој преземен чекор и обезбедуваат одлично амортизирање. Гумениот ѓон со флексибилна структура го следи природното движење на стапалата и обезбедува оптимално прилепување на различни површини, што дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Патики за повозрасни момчиња Врзување со врвки Плиток профил Пена во средниот ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Nike STAR RUNNER 2 се најудобните детски патики за тинејџери. Модерни, флексибилни и удобни патики за секојдневни спортови и други активности. Издржливиот кожен горен дел обезбедува структура и долготрајност, додека плишаните перничиња го обложуваат глуждот за дополнителна удобност. Лесната мрежеста ткаенина е прозрачна и флексибилна, за да му овозможи на стапалото да ја задржи потребната свежина и слободно да се движи. Пенестите исполнувања од пена во централниот дел на ѓонот обезбедуваат супериорна удобност со секој преземен чекор и обезбедуваат одлично амортизирање. Гумениот ѓон со флексибилна структура го следи природното движење на стапалата и обезбедува оптимално прилепување на различни површини, што дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Патики за повозрасни момчиња
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош