Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM
IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM
IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM
IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM
IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM
IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM
Женски сандали
Код на производ:
(82769-20746)
IPANEMA

IPANEMA IPANEMA ANAT LOVELY X FEM

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 3536 35-36
 • 3637 36-37
 • 3738 37-38
 • 3839 38-39
 • 3940 39-40
 • 4041 40-41
 • 4142 41-42
 • 4243 42-43
 • 4344 43-44
 • 4445 44-45
 • 4546 45-46
 • 4647 46-47
 • 4748 47-48
 • 4849 48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
39 39
40 40
3536 35-36
3637 36-37
3738 37-38
3839 38-39
3940 39-40
4041 40-41
4142 41-42
4243 42-43
4344 43-44
4445 44-45
4546 45-46
4647 46-47
4748 47-48
4849 48-49
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош