Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
NIKE Air Max VERONA
Женски патики
Код на производ:
(CU7846-600)
NIKE

NIKE Air Max VERONA

Претходна цена
8.290 ДЕН
Моментална цена
8.290 ДЕН
Цена со попуст
6.218 ДЕН
Заштеда: 2.072 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max VERONA се елегантни и разновидни женски патики, кои испраќаат позитивни вибрации со својот изглед. Возвишениот и храбар став е инспириран од самоуверените жени, кои ги поместуваат границите на културата. Врвниот квалитет на кожа и текстилни материјали во горниот дел, со зашиени шевови и светли бои, ја подигнуваат естетиката на патиките на повисоко ниво. Единицата Nike Air на петицата и меката флексибилна пена во средниот ѓон ви даваат удобна атмосфера под вашите нозе. Спецификација: Женски патики Вртење Плиток профил Воздушна единица.
Подетално

Nike Air Max VERONA се елегантни и разновидни женски патики, кои испраќаат позитивни вибрации со својот изглед.

Возвишениот и храбар став е инспириран од самоуверените жени, кои ги поместуваат границите на културата. Врвниот квалитет на кожа и текстилни материјали во горниот дел, со зашиени шевови и светли бои, ја подигнуваат естетиката на патиките на повисоко ниво. Единицата Nike Air на петицата и меката флексибилна пена во средниот ѓон ви даваат удобна атмосфера под вашите нозе.

Спецификација:

 • Женски патики
 • Вртење
 • Плиток профил
 • Воздушна единица

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош