Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
NIKE Revolution 5
Женски патики за трчање
Код на производ:
(BQ3207-007)
NIKE

NIKE Revolution 5

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 женските патики за трчање имаат меки пенести исполнувања за да уживате во удобност со секој поминат километар. Лесниот плетен материјал го обвиткува вашето стапало и овозможува вентилација, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а неговата текстурирана надворешност ја намалува тежината на патиката. Гумениот ѓон со празнини обезбедува оптимална влечна сила на различни површини и овозможува природно свиткување на стапалото. Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата секојдневна рутина за трчање. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток модел Со врвка Мек среден ѓон исполнет со пена Кадифена постава Тежина: 240 гр. Навалување: 9,3 mm (пета 23 mm, прсти 13,7 mm) Зајакнување на петицата.
Подетално

Nike Revolution 5 женските патики за трчање имаат меки пенести исполнувања за да уживате во удобност со секој поминат километар. Лесниот плетен материјал го обвиткува вашето стапало и овозможува вентилација, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а неговата текстурирана надворешност ја намалува тежината на патиката. Гумениот ѓон со празнини обезбедува оптимална влечна сила на различни површини и овозможува природно свиткување на стапалото. Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата секојдневна рутина за трчање.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток модел
 • Со врвка
 • Мек среден ѓон исполнет со пена
 • Кадифена постава
 • Тежина: 240 гр.
 • Навалување: 9,3 mm (пета 23 mm, прсти 13,7 mm)
 • Зајакнување на петицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош