Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
NIKE SuperRep Go 2
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DJ4314-174)
NIKE

NIKE SuperRep Go 2

Prosečna ocena:
4
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SuperRep Go 2 женските патики за тренинг комбинираат лесна амортизација и мрежеста прозрачна ткаенина на горниот дел, за удобност при фитнес тренинг или вежбање дома. Со потпорен страничен лак и дополнителна флексибилност на табаните, подготвени сте за уште едно серија. Мекиот и воздушен горен дел нуди повеќе истегнување во пределот на предниот дел на стапалото од претходната верзија. Обликуваниот дел околу глуждот, како и поставениот отвор на патиката и јазикот нудат целосна удобност. Задебелениот слој од мека, лесна пена обезбедува удобност. Жлебовите под предниот дел на стапалото создаваат флексибилност, додека гумениот надворешен слој на ѓонот во областите со големо абење обезбедува стабилност. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горниот дел Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Nike SuperRep Go 2 женските патики за тренинг комбинираат лесна амортизација и мрежеста прозрачна ткаенина на горниот дел, за удобност при фитнес тренинг или вежбање дома. Со потпорен страничен лак и дополнителна флексибилност на табаните, подготвени сте за уште едно серија. Мекиот и воздушен горен дел нуди повеќе истегнување во пределот на предниот дел на стапалото од претходната верзија. Обликуваниот дел околу глуждот, како и поставениот отвор на патиката и јазикот нудат целосна удобност. Задебелениот слој од мека, лесна пена обезбедува удобност. Жлебовите под предниот дел на стапалото создаваат флексибилност, додека гумениот надворешен слој на ѓонот во областите со големо абење обезбедува стабилност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горниот дел
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка

  • 12.06.2022. 10:33
  Помош