Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG
Машки копачки
Код на производ:
(DJ2869-054)
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 14 Academy MG

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG машките копачки за фудбал се дизајнирани за играње на различни типови терени. Впечатливите бои на страните и предниот дел на патиките ги истакнуваат клучните области за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Лепливата текстура на обликуваното синтетичко горниште ви овозможува да преземете целосна контрола врз играта. Дизајнирани за различни типови на површини, конусните крампони нудат подобрена влечна сила. Удобното вклопување го обвиткува вашето стапало за природен стисок. Спецификација: За игра на природни и вештачки површини Плиток профил Врвки Синтетички горен дел Конусни крампони Удобна внатрешност Меко газиште.
Подетално

Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG машките копачки за фудбал се дизајнирани за играње на различни типови терени. Впечатливите бои на страните и предниот дел на патиките ги истакнуваат клучните области за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Лепливата текстура на обликуваното синтетичко горниште ви овозможува да преземете целосна контрола врз играта. Дизајнирани за различни типови на површини, конусните крампони нудат подобрена влечна сила. Удобното вклопување го обвиткува вашето стапало за природен стисок.
Спецификација:

 • За игра на природни и вештачки површини
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Конусни крампони
 • Удобна внатрешност
 • Меко газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка

  • 03.06.2022. 10:26

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Копачки CQ7635-107
  Играјте уште побрзо во фудбалските копачки Nike VAPOR 14 ELITE FG наменети за различни ...
  11.893 ДЕН
  Заштеда 30%
  16.990 ДЕН
  Помош