Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
Детски патики
Код на производ:
(DJ6039-402)
NIKE

NIKE Flex Runner

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FLEX RUNNER се детски патики, дизајнирани за celodnevno задоволство на вашите бебиња. Комбинацијата на материјали во горниот дел обезбедува допир на светлина, прозрачност и ја одржува утринската свежина на малите стапала. Растегливиот дизајн на патиките го олеснува облекувањето со пријатно и безбедно чувство. Ременот во средината на стапалото, ременот на петата и кожата од страна го стабилизираат вклопувањето. Пенестиот среден ѓон дава чувство на мекост, леснотија и удобност. Задниот дел на патиката има пена која дава дополнителна стабилност кога бебињата се движат во различни насоки. Флексибилниот ѓон од пена е дизајниран со жлебови за секој чекор да изгледа природно, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Спецификација: Детски патики за бебиња Состав : 52% кожа, 26% текстил и 22% синтетика Растеглив дизајн Јазиче за потпетици и јазик Nike лого Флексибилен ѓон.
Подетално

Nike FLEX RUNNER се детски патики, дизајнирани за celodnevno задоволство на вашите бебиња. Комбинацијата на материјали во горниот дел обезбедува допир на светлина, прозрачност и ја одржува утринската свежина на малите стапала. Растегливиот дизајн на патиките го олеснува облекувањето со пријатно и безбедно чувство. Ременот во средината на стапалото, ременот на петата и кожата од страна го стабилизираат вклопувањето. Пенестиот среден ѓон дава чувство на мекост, леснотија и удобност. Задниот дел на патиката има пена која дава дополнителна стабилност кога бебињата се движат во различни насоки. Флексибилниот ѓон од пена е дизајниран со жлебови за секој чекор да изгледа природно, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња
 • Состав : 52% кожа, 26% текстил и 22% синтетика
 • Растеглив дизајн
 • Јазиче за потпетици и јазик
 • Nike лого
 • Флексибилен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош