Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
adidas Copa Sense.1 IN
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW4949)
adidas

adidas Copa Sense.1 IN

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Цена со попуст
6.470 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA SENSE.1 се машки патики за мал фудбал и игри во затворен простор. Тие се дизајнирани да обезбедат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Овие патики обезбедуваат исклучителна удобност, така што постојано останувате фокусирани на она што се случува на теренот. Мекиот кожен горен дел овозможува совршена прецизност и контрола при дриблинг и шутирање. Мрежестиот горен дел, кој е комбиниран со мека кожа, ги одржува вашите стапала суви за време на играта, и покрај зголемениот интензитет на самата игра. Гумениот Top Hall ѓон е дизајниран за оптимална влечна сила. Средниот EVA ѓон е задолжен да ви обезбеди максимална удобност во текот на играта. Излезете на теренот во adidas COPA SENSE.1 машките патики и доминирајте во текот на целиот натпревар. Спецификација: Машки патики за мал фудбал EVA среден ѓон Плиток профил Врзување со врвки Горен дел: кожа и мрежа Гуемн Top Sala ѓон.
Подетално

adidas COPA SENSE.1 се машки патики за мал фудбал и игри во затворен простор. Тие се дизајнирани да обезбедат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Овие патики обезбедуваат исклучителна удобност, така што постојано останувате фокусирани на она што се случува на теренот. Мекиот кожен горен дел овозможува совршена прецизност и контрола при дриблинг и шутирање. Мрежестиот горен дел, кој е комбиниран со мека кожа, ги одржува вашите стапала суви за време на играта, и покрај зголемениот интензитет на самата игра. Гумениот Top Hall ѓон е дизајниран за оптимална влечна сила. Средниот EVA ѓон е задолжен да ви обезбеди максимална удобност во текот на играта. Излезете на теренот во adidas COPA SENSE.1 машките патики и доминирајте во текот на целиот натпревар.
Спецификација:

 • Машки патики за мал фудбал
 • EVA среден ѓон
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел: кожа и мрежа
 • Гуемн Top Sala ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош